JIŽNÍ FRANCIE - PLAVBA PO CANAL DU MIDI

Plavba po Canal du Midi

Kanál dvou moří je dílem barona Riqueta (1604-1680), jeho výstavba trvala 14 let. Kanál je od 17. století v provozu v takřka nezměněné podobě, kruhová a oválná zdymadla fungují spolehlivě, unikátní do oblouku postavené mosty v antickém stylu jsou dnes již celosvětovým historickým dědictvím.
Vyplujte z malebného přístavu Le Somail vstříc branám Středozemního moře. Poplujete nejdelším úsekem bez zdymadel ve Francii (52 km) až k věhlasnému systému zdymadel ve Fonsérannes poblíž historického města Béziers.
Nebo se vydejte z Bram relaxujícím tempem v příjemném chládku starobylých platanů u paty Černých hor (des Montagnes Noires). Po cestě natrefíte na řadu příjemných vesniček a restaurací na břehu vody. Pohoda vaší dovolené bude v tomto kraji zcela zaručena.

Canal du Midi je na seznamu světových památek UNESCO.

CO SE NÁM ZDE LÍBILO?

 • rybolov
 • projížďky na kole
 • historické památky
 • kulinářské zážitky
 • ideální klima po celý rok!! 
 
JIŽNÍ FRANCIE - PLAVBA PO CANAL DU MIDI
Cena od 24280,-
 
JIŽNÍ FRANCIE - PLAVBA PO CANAL DU MIDI
Cena od 28730,-
 • Doporučujeme

  ŘÍČNÍ PLAVBY - VENAREY

   

  Jízdu po Burgundském kanálu z výchozího bodu ve Venarey les Laumes lze chápat jako putování napříč francouzskou historií! Vždyť právě zde se nacházejí historická sídla mezinárodního věhlasu.

  CENA OD  17 470,-

 • Doporučujeme

  ŘÍČNÍ PLAVBY - SOMAIL

  Pokud se rozhodnete pronajmout si loď a vyplout z malebného přístavu le Somail, určitě nebudete litovat. Malé přístavní městečko Somail se nachází v půli cesty mezi Carcassonne a Béziers, na jednom z nejplynulejších úseků plavby po kanálu ve Francii - 52 km bez zdymadel!

  CENA OD  24 280,-

 • Doporučujeme

  ŘÍČNÍ PLAVBY - CAMARGUE

   

  Pokud toužíte po plavbě sluncem prohřátou divokou přírodou, nemohli jste si vybrat lépe. Jižní Francie a její Camargue vám toto přání zajisté splní.

  CENA OD  24 280,-

 • Doporučujeme

  LETNÍ LYŽOVÁNÍ L2A

   

  Les 2 Alpes otevírá v létě  90 hektarů sjezdovek. Lanovky pro letní lyžování budou otevřeny letos od 24. června do 2. září 2017, od 7 do 12.30.

  CENA OD   6 000,-

Talpa logo

CK Talpa spol s.r.o.

Zapova 14
150 00 Praha 5

Otevírací doba

duben - srpen:
út - čt:  9:00 - 15:00

Ačcka
Dotazy a objednávky
257 310 901
Nebo emailem
info@talpa.cz

Máte dotaz?

Talpa logo