Garmisch Partenkirchen

Výška areálu 700 - 5962 m

Z Prahy: 500 km
(40 km)
Černých 10 Červených 18
Modrých 12 Zelených 0
18 lanovek a vleků
Kabina 4x
Sedačka 4x
Vlek 10x
Snowpark
KLuziste
Bazen

O středisku

Zasněžené louky převyšuje mohutný masív nejvyšší hory Německa Zugspitze (2962 m). K dispozici je zde 30 lanovek, sedaček a vleků, 62 km sjezdových tratí a 40 km běžeckých. S lyžařskou permanentkou \"TOP SNOW CARD\" můžete podniknout i výlety do Rakouska, čímž máte k dispozici 86 lanovek, sedaček a vleků a 213 km tratí. Zároveň si můžete vychutnat ledovcové lyžování od října do začátku června. GAP nabízí krásnou a čistou přírodu, tichá zákoutí, kulturní a kulinářské vyžití, zážitky, odpočinek, wellness - lázeňské programy a nakupování v kvalitních obchodech i pro ty nejnáročnější. Po příjezdu do GAP obdrží navíc každý host osobní lázeňskou kartu, která nabízí hostům GAP různé slevy v době pobytu (bezplatná MHD, jeden volný vstup do plaveckého bazénu, volný vstup do lázeňského parku, kde se pořádají koncerty, tanec, umělecké výstavy a možnost ochutnání lázeňského pramenu, jeden vstup do kasina, zlevněný vstup do kin, kongresového domu, zimního stadionu a muzeí). Středisko je typické jak bavorskými tradicemi, tak přizpůsobené mezinárodním návštěvníkům. A pokud se po dlouhém a únavném dni budete chtít odreagovat, můžete zajít do mnoha klubů, bister, diskoték a barů nebo zkuste štěstí v bavorské herně - casinu.

Ubytování

Webkamery

 
Grainau
5000 m od lyžování
 • Doporučujeme

  ŘÍČNÍ PLAVBY - VENAREY

   

  Jízdu po Burgundském kanálu z výchozího bodu ve Venarey les Laumes lze chápat jako putování napříč francouzskou historií! Vždyť právě zde se nacházejí historická sídla mezinárodního věhlasu.

  CENA OD  17 470,-

 • Doporučujeme

  ŘÍČNÍ PLAVBY - SOMAIL

  Pokud se rozhodnete pronajmout si loď a vyplout z malebného přístavu le Somail, určitě nebudete litovat. Malé přístavní městečko Somail se nachází v půli cesty mezi Carcassonne a Béziers, na jednom z nejplynulejších úseků plavby po kanálu ve Francii - 52 km bez zdymadel!

  CENA OD  24 280,-

 • Doporučujeme

  ŘÍČNÍ PLAVBY - CAMARGUE

   

  Pokud toužíte po plavbě sluncem prohřátou divokou přírodou, nemohli jste si vybrat lépe. Jižní Francie a její Camargue vám toto přání zajisté splní.

  CENA OD  24 280,-

 • Doporučujeme

  LETNÍ LYŽOVÁNÍ L2A

   

  Les 2 Alpes otevírá v létě  90 hektarů sjezdovek. Lanovky pro letní lyžování budou otevřeny letos od 24. června do 2. září 2017, od 7 do 12.30.

  CENA OD   6 000,-

Talpa logo

CK Talpa spol s.r.o.

Zapova 14
150 00 Praha 5

Otevírací doba

duben - srpen:
út - čt:  9:00 - 15:00

Ačcka
Dotazy a objednávky
257 310 901
Nebo emailem
info@talpa.cz

Máte dotaz?

Talpa logo